||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^||

Counter-Strike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!

Ići dole 
+3
MrH4v4r1j4
newer_walk_alone
Admin
7 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 25
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 1:41 am

Mislim da je owde swe jasno,pishite!!! xD
bgtc.j4Gru xD
Nazad na vrh Ići dole
http://bgtc-clan.uniogame.com
newer_walk_alone




Broj poruka : 48
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: samo napred xD   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:17 am

igram CS od.....(ako cemo iskreno nemam pojma).....a napredak pa ima ga malo..xD
Nazad na vrh Ići dole
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:43 am

Igram cs aktivno 2 mesetza Razz Razz ...Ali pre,kad sam bio 2-3 razred igrao sam bas aktivno po igraonama i tim stwarima....bio sam bas dobar za moj uzrast u to vreme....izgubio sam osetjaj posle nekog vremena....ali sam poceo da se vratjam u normalu :)xD.......pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
oKi




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.05.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 3:52 pm

Igrao sam aktivno cs pre x godina(1.3 je bio aktuelan lol) pa sam se manuo zla,sada igram opet ima mesec i po i solidan sam xD.
Nazad na vrh Ići dole
elber




Broj poruka : 3
Datum upisa : 23.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: elber   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 6:06 pm

ma ono tek sam ubacio wirelles.. i nisam los.. skroz a pre sam igrao u igraoni i tako to... ali sad sam poceo da igram... zna gruja pitajte ga... boli ga glava stalno kad igra protiv mene...
Nazad na vrh Ići dole
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 6:10 pm

Xaxaxaxa....A i tebe isto kad igras protiv mene Razz xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
newer_walk_alone




Broj poruka : 48
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 8:08 pm

xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 2:13 am

Ma sta da kazem LOOD sam za cs !!! pr0 !!! Razz
Nazad na vrh Ići dole
[K]NIX




Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.06.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 12:27 am

Pa sigurno bolje igram nego u mom 5 razredu kad sam prvi put seo za v1,3 verziju pa v1,5 i te glupe verzije od kojih mi samo zao brzina zuma na awp koja je duplo brza nego u v1,6 .
Net me nervira jer moj WIRLESS GOVNO 128 laguje i baguje i sve u isto vreme gotivim jako LAN i tu igram pa mom misljenju 3x bolje Very Happy poz geek geek
Nazad na vrh Ići dole
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 12:49 am

ahaha xD...AL' si lood...Wolim i ja lan igru,samo sto je nikad nisam igrao klanski...MIslim da je to extra,ono buka,wika,pa kad kazu sto si me odao xD..TO je najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
JanjicV




Broj poruka : 29
Datum upisa : 28.04.2008

Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 3:05 pm

LoL...zato smo se UVEK i svadjali.......BACI BOMBUUUU.....
Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!   Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Wreme washeg igranja CS-a i poboljshanje ili pogorshalje igre?!?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^|| :: Zabava!!! :: Od kada igrate CS i napredak!? xD-
Skoči na: