||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^||

Counter-Strike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marcheloooo

Ići dole 
+2
Tamawitzaaa
MrH4v4r1j4
6 posters
AutorPoruka
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 8:33 pm

Vredja me svaka paralela izmedju Marcela i ostatka kartela xD To je on......Marchelo .... Razz
Fanovi pishite....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
Tamawitzaaa




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.05.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 9:51 pm

Marchellowo prawo ime je Marko Shelitj,rodjen je u Paratjinu i jedan je od najboljih srpskih repera..Wetja dostagnutja postize zajedno sa grupom "Rhyme Animal" ali 2001.godine napushta grupu i zapochinje solo karijeru.Te godine snima i swoj prwi singl,sa kojim,ujedino zapochinje i njegowa saradnja sa Oneyom,srpskim hip-hop produtzentom.Oneya je potpisao ugowor za "Bassivity music".Kompilatzija Bassivity izwodjacha:"Bassivity Mixtape vol.1" izashla je 2003. godine u kojoj je Marchello uchestwowao sa dwe pesme..Iste godine,u nowembru izashao je i njegow prwi album "DE FACTO"(Bassivity music),koji je postao najpopularnija plocha 2003.godine.Njegowa prwa pesma je pesma "1" il "LJUBAWNA".U detzembru 2005.godine Marchello izdaje rezultat njegowog dwogodishnjeg truda "Puzzle Shock"..Owe godine je izashao i njegow prwi ROMAN..a trebalo bi i uskoro da izadje njegow 3 album pod naziwom "TRETJA STRANA MEDALJE".U detzembru 2007 nastupao je u Shaptzu,a malo pre toga u Bogatitju.A iz skorashnjeg interwjua sa njim saznala sam i da on nije reper,wetj pisatz Smile.
Nazad na vrh Ići dole
bgtc.j4Gru xD

bgtc.j4Gru xD


Broj poruka : 22
Godina : 35
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 12:51 am

Dobre rechi u textowima,mada nisam bash njegow obozhawatelj... Dobra je ona ZILJAWEEE PICHKEEEEE,ZILJAWEEEEE
Nazad na vrh Ići dole
miles




Broj poruka : 18
Datum upisa : 13.05.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 3:40 am

da da ziljave ... ja samo znam od njega 7 pesama ...jbg ... ali zato rock rasturam xD ... sada sam usao u fazon starih narodnih od kako sam onomad isao u kafanu i preuneredio se ...jbg ... tako ti je sa alkoholom xD ...
Nazad na vrh Ići dole
igorkunstek

igorkunstek


Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.05.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: /   Marcheloooo Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 1:26 pm

Slusam tu vrstu muzike i rodjen sam u istom gradu odakle je on a i dalje mi se ne svidjaju njegove pesme .... xD
Nazad na vrh Ići dole
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeUto Jun 03, 2008 1:37 pm

Nema to nikakwe weze odakle je on,pa da ga slusas Very Happy I Aleksandra Radovic je rodjena u Bogaticu i zivela,pa ne slusam njene pesme affraid ....niti cu.. geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
JanjicV




Broj poruka : 29
Datum upisa : 28.04.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 3:30 pm

samo to...samo k*r*j Filipe
Nazad na vrh Ići dole
MrH4v4r1j4

MrH4v4r1j4


Broj poruka : 80
Godina : 29
Lokacija : Bogatic
Datum upisa : 22.04.2008

Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 4:28 pm

Felipe!!Ne Filip!!Felipe...Ja sam se na vezbankama za pismene potpisao kao Felipe Quaresma...Misha mi za malo nije dao 1...Morao sam da qpim nowu xD...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bgtc-clan.uniogame.com
Sponsored content





Marcheloooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Marcheloooo   Marcheloooo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marcheloooo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
||^ BgTc KlAn - PrO iGraCi^|| :: Zabava!!! :: Ajmo sad swi ko shta slusha mp3 xD-
Skoči na: